Jak .. ?

2. june 2013 at 18:09 | MICHELLE |  A R T I C L E S
Je toho sousta, co vás v životě tíží. Co vás zdržuje. Nemůžete kvůli tomu jít dál. Nemůžete se pohnout. Učinit jediný krok. Nejde to.. Jsou to věci, kvůli kterým plakáváte. Jsou to věci, kvůli kterým jste pořád na jednom místě. Chtěli by jste jí dál, ale něco vás drží. Ty vzpomínky na to. Na něco. Ať je to cokoli.
Mám jeden problém. Pořád nacházým spousta věcí, které mě brzdí. Už už jsem si myslela, že jsem dále, že mě něco někam odvede. Už už, už to skoro bylo. Ale pak? Opět nějaká rána .. Nějaká ta věc, která vám to vše připomněla. Jak se jich ale zbavit .. ? Odpověď, na kterou jsem přišla, mě zklamala, ale uhodila do mozku a srdce natolik, že je to moje jediná pomoc, ke které se obracím dennodenně. Za vše, co se vám stane, vše, co se k vám vrací, vše, co vám ubližuje kvůli jedné myšlence, za vše tohle nadávat můžete. Vaše smysly to vyžadují a chtějí to. Ale nakonec .. Se s tím stejně smířit musíte. Aby jste mohli žít. A já žít chci. 


Comments

1 APanteldeddy APanteldeddy | Email | Web | 9. october 2018 at 4:58 | React

Compression  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-canada/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama