Možná dnes je ta správná doba.

11. may 2013 at 0:49 | MICHELLE |  A R T I C L E S


Že bych povídala, že jsem se vrátila, že bych povídala, že jsem odešla, sama se v tom nevyznám, nebudu to rozvádět..

Chtěla jsem se spíše pochlubit, jak jsem pyšná na to, že jsem to opět já. Myslím, že každý dospívající člověk má nějaké to své období. Každý si do toho období může zařadit své .. S chytrou hlavou, momentálně prázdnou, mohu s čistým svědomím říci, že já, jsem mu už unikla. Poměrně brzy. Prožila jsem ho krátce a někdy se modlím, pro vrácení času, abych jej zažít nemusela vůbec. Ale ten čas plyne, ono to odejde. Stane se to, odpaří se to. Proto plyne, to je jeho výhoda .. Zároveň naše. Myslím, že jsem našla samu sebe. Sedím a píši si do deníku, jako tenkrát, píši si do něho, jako tenkrát, píši do toho starého, ne do toho nového, ten byl nutno spálit, bylo tam ohavností ..
Jsem na sebe dnes pyšná, ale zároveň se divím, jak jsem takový mohla vůbec být .. Našla jsem se, a díky jedné osobě.
Díky této osobě dnes vím, kým opravdu jsem. Díky této osobě znám lásku, díky této osobě jsem poznala svět. Díky této osobě jsem otevřela oči, díky této osobě jsem začala žít.

MOHLA BYCH SE VYPSAT DO NEKONEČNA.

Dneska mě přesvědčil, že on mi ze života jen tak neodejde, já jemu sna taktéž ne. Naučil mě znovu žít, naučil mě spousty věcem, které by mi došly asi hodně pozdě, pozdě, je ale pozdě viď/te..

Chtěla jsem se jen ozvat, asi nikomu, spíše své hlavě a srdci, že jsem to dnes já, ta co tenkrát psávala ..
 


Comments

1 ňákej Adam ňákej Adam | 11. may 2013 at 0:57 | React

Ahoj Michelle, jsem tvůj velký fanda. Jsem moc rád, že sis našla chlapce. Určitě je skvělý. Musí být skvělý, protože ty jsi skvělá. Když to dají dohromady dva takhle skvělí lidé, tak to musí být parádní život. Přeji vám to.

2 M. M. | 11. may 2013 at 0:59 | React

[1]: Je to život, ve kterém mám vlastně už VŠE. Taktéž jim to přeji.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama