May 2012

Joujoujou ...

25. may 2012 at 22:59 | MICHELLE |  A R T I C L E S
jouuu,jsem totálně v prdelce. super začátek článku,který sme přidávám asi po dvou měsících ? proč ne.
poslední dobou mám náladu na nic.a asi se zkusím vypsat.třeba mi to pomůže,třeba taky ne.víte,udělala jsem hloupost takovou,kterou nikomu neradím dělat.no,dělají jí děvky.stačí ? asi tím pádem víte,coje to za hloupost. ale co,já jsem kravička,mohu si za to sama.už se to nezmění,nenahodí se to do těch starých kolejí.asi je to tím,jak plyne čas,nebo čím to sakra je ? proč se to celé nezastavilo a my neměli problémy? asi se ve mě teď nevyznáváte.já to chápu.
navíc,jasně,omlouvám se,ale stejně nemám komu. skoro vůbec, tedy asi s měsíčními pauzami sem chodím,přidám sotva článek.mimochodem,to zakřiknutí. EXISTUJE. a nebo je to zkurvený osud?nebo náhoda? nebo JÁ SAMA? tyhle stoletéotázky mě zajímají.

také by mě rádoby zajímalo,jak jako ti vědci všechno mohou dokázat,ten minulý život,před 8 miliony lety,a ještě dříííve.nevěřím na to. na to celé. je to nesmysl. tedy aspoň podle mě. co když je to tak, kdysi dávno před stovkami let,se snažila církev o to, aby lidé věřili tomu,čemu oni chtějí. aby naslouchali církvi,a věřili v to,co jim ti bohatí tlustí chudáčci povídají. a co když to je teď? co když nám celou dobu někdo něco nalhává ? Toť otázka do háje..

Právě je 22:49. vrátila jsem se z Prahy.Jo,dnes jsem si to užila.Jak já bych tam chtěla bydlet. nehoráázně moc. aspoň to mám "kousek" . zítra to bdue zase zajímavé. v celku se těším)


Je jedna věc, ve které budu na sebe do konce života hrdá.
I když jsme ttálně v prdeli,na mizině,na dně .. dokážu to zamaskovat . lidi si pak ničeho nevšimnou, a závidí mi můj super optimismus,smysl pro humor, vtipy, zábavu, a že já se dokážu bavit ...
a nebo zase úplně jinak tvářit .. ->

bez ní bych to nedávala )))