March 2012

ZAKŘIKNUTÍ NEEXISTUJE ..

18. march 2012 at 17:08 | M. |  A R T I C L E S
Ahá,zakřiknuté neexistuje. Tak to potom jo. :-) pořád koukám na himym,dokola))

jenom se vás ptám,myslíte že zakřiknutí existuje ? .. vtipné o tom potom rozebírat debatu.

nenazvala bych to návratem. ale ,,

13. march 2012 at 14:50 | M. |  A R T I C L E S
Dmi to ,blogování' chybělo. Jistě, černé pozadí, žádná radost,ale já jí mám. Tedy jak v čem. Přihlášky jsem odevzdala, na dva gymply. snad jsem udělala dobře. do prahy žádná přihláška nejela. ikdyž jsem po tom toužila. po Praze. už se začíná zamouvat víc,než dříve, díky Bealis.

Tím že jsem to tady tahle odflákla,se opravdu omlouvám. hodím se fotku,snad mi to omluvíte. stejně jsem takhle přišla o mé drahé čtenářky,které jsem měla opravdu ráda ,,


tuto fotku jsem fotila v létě. našla jsem jí dneska. a pravila. vlastně dneska, ve 2 ráno. mám obrácené spaní. z neděle na pondělí jsem vůbec v noci nespala, a celou no jsem sledovala HIMYM.ráno mi bylo špatně,ale do školy jsem šla. na literatůře jsem usla.ale nic závažného. trénink jsem si odpustila, a spala celé odpoledne. sestra mě hledala, máma mě hledala.sestra všem psala, ale nenapadlo se je podívat do máminé ložnice s plazmovkou a dvd.

poslední dva dny si pořád dokola pouštím Nážeza, Scotta, a Vyfič. děkuju Bealis. nová závislost. nevadí ))

Další fotka, jsem na ní já a Bealis. fotila to Bealis,ale já jí tady chci)) představa bez všeho,co teď máme. už jenom 7měsíců a je to v kurevský píči. fůj,jenom ta představa.

doufám,že někdo na mě ještě nezapomněl. a když jo, mohu si za to sama já vím. ale mějste se a užívejte zbytku týdne !))