February 2012

dnešek. včerejšek.

14. february 2012 at 19:03 | m. |  A R T I C L E S
Asi podle záhlaví poznáte, jak se mám. co mě zrovna štve. díky tomuto chování ztrácím návštěvníky co ? ani neodpovím na komentář. stejně se neznáme, tak co. ale někdy odpovím.
víte, mám se fakt skvěle, až k úžasnému hekání jak skvěle.
ani nevíte jaká já jsem kravka.nechci to sem psát o něm. jinak. ztatila jsem asi 6 mobil za 9třídu. dobré ne? naštěstí tam mám pin, a mobil je vybitý, ale stejně,blknutí stojí něco a simka něco. k tomu chci boty na florbal a kratasy,fžínsy,mikinu no krása žejo, no nic, spíše k menšímu zamyšlení..
jsem pověrčivá, a dost hodně. ano, věřím na karmu. každý vří v něco ne ? tak proč ne. zrovna koukám na pokemona. kde jsou ty časy typu "pokemone leť" ještě v říjnu venku na tělocviku.?
jo čas jde, jsem pesimista,vím to víš to!! a optomistou se ani nestanu,zítra ráno jedu na hory, snad se odreaguji, ale nemyslím si moc, že se nějak odreaguji. no nic. mám náladu na piču. facebooku jsem se "vzdala" mobilu jsem ze "vzdala" NEDOBROVOLNĚ, takže se nemám jak s kým spojit, docela směšnéé, ale u mě normální. výsměch osobám,co mě budou schánět. teda, krom jedné, dneska nám to nevyšlo.se poseru,konečně jsem měla sebevědomí,těšila jsem se, a ono nic.potom to a já blbá to čtu pozdě, no nic. naštěstí se našel člověk,kterému to mohu říct. noo? ale jak. lidi je to těžký.
nebudu dávat odstavce, nic. tento blog už jsem tak totálně zabila, vylidnila, že už je mi to fakt jedno,jak vypadá, jak se jmenuje, a kdo na něj chodí. prostě dočasně se tu budu asi rozčilovat, co jiného že? na hory se mi nechce, chci být zítra ve středu ve strašecí! prostě tady ve strašecí a uskutečnit tu věc, kterou jsem měla domluvenou.
no nic,jdu si připravit na hory a spát. dneska fakt nemám chuť luvit ani s mámou, zase to celý posrala. tentokrát ona sama.

AKTUALIZACE : ( asi 3minuty potom )
jedno plus, prošvihnu test z dějepisu,matiky.
daší, ve čtvrtek prošvihnu chemii.
další plus, je to hnusné, ale jsme celekm ráda že nebudu hrát domácí zápas. k smíchu že, když chci tisícové věco na něj. jsem taková no.

mějte se.

Jsem tady.

12. february 2012 at 15:54 | M. |  A R T I C L E S
Dobrý den.
To trpané, nechutné, otravující vysvědčení už je za mnou. Konečně. Do zítřka mám dát učitelce dvě přihlášky, a vůbec nevím kam. Ale vůbec nevím. Ještě ani pořádně nevím, co chci dělat. Ano, opravdu to nevím.

Konečně, sepnula jsem vlasy do culíku a sedla si k blogu. Konečně. Stejně už jsem mezitím ztratila více než všechny návštěvníky mého blogu. Píšu si jen tak.

AOdcházím na záchod a zpět. Nevím co pát, přejdu k facebooku, ne, nemám ho ráda. Ale co, kámoš noo.