January 2012

good.b.

16. january 2012 at 19:27 | míša. |  A R T I C L E S
Ano, nebojte nesekla jsem. času je málo.
takže nic nepřibude. až bude po všem tak jo.ted mám před přijímacím řízením a tak dále,snad mě pochopíte,že se tady objeví málokdy nějaký článek . snad chápete.prožili jste taky.

děkuji ti.


Zamyšlení.

1. january 2012 at 1:08 | Míša. |  A R T I C L E S
Víte, nejlépe se přemýšlí na čerstvém vzduchu, a když se něco děje. Doporučuji.

Po nocích hraji prší. svět je zajímavý, ale ještě zajímavější jsou ti lidé v něm. jak jsme se vyvinuli, jak se to chováme.no doprdele, lidi vzpamatujte se.debilem jednou, debilem navždy. Jen můj názor, co jsem se dnes přesvědčila.


"Vypadáš jak chodící troska Míšo!"

.. "Co meleš, mám se fajn. Jen to není jaké to bývalo."

"A myslíš, že to má být, jak bývalo?"

.. "Máš pravdu. Co když už schválně není to, co bývalo."

K věci..
Nečekejte, že to co chcete, dostanete hned. Dostane to, ale časem, který ovládáte vy sami. Nepředstavujte si, jaké to bude. Nebude to vždy takové, jaké vy si budete myslet. Bude jiné, opačné, tak hodně rozdílné. Nedoufejte, a hlavně se nespoléhejte. Mám to zažité. Sliby, sliby a vono hovno píčus. Mám pravdu.


Dneska jsem seděla jen tak nahoře na hoře a přemýšlela. O všem. Když něco chcete, chcete to moc, nedostanete to. Ještě nevím proč, ale všímám si toho u mě. A proto na tohle všechno kašlu. Rozhodla jsem se, skoro vše nechat osudu a náhodě. A o to tady právě jde. Asi osudu. Věřím na osud. Vím, že co se má stát, se stane. Ale všechno až časem. Stane se časem, zahojí se časem, dostaneme časem. Čas je to nejlepší. Skoro na vše, až na nějaké vyjímky.


A tak přemýšlím, a přemýšlím. Něco mi chybí. Není to věc, kamarád, zvíře. Něco ve mě chybí, něco ke mě chybí. Nejsem to já. A já to vím, že to nejsem já. Ještěže to vím. Ale nějak mi to nevadí. Učím se být sama. Chci už z týhle školy, města. Prdele. Ztrácím přátelé, ztrácím chuť žít. Kurva.

Minulý rok jsem si říkala, že na rok 2012 si žádné předsevzetí dávat nebudu. A lidi, já dám. Je moje. Nebudu to sem psát. Jen vím, že to asi nebude ta Míša. A to přessevzetí nebude jako vždycky. Je to spíše srovnání v hlavě a tak. Snad budu stejná, a když ne, nevadí. Život je změna. Kdysi jsme říkala. Kdysi.