umíš zacházet s cizími city ? ..

5. december 2011 at 19:12 | MICHELLE |  A R T I C L E S

Bealis, taky dobrá ))

Našla jsem chvilku .. Oslavujme . Ne, všichni teď oslavují ty Vánoce, ne lidi, já fakt ne. omlouvám se, ale já fakt ne. díky za pochopení. ne, nejsem jehovista nebo podoně, ale takového povyku pořád. dárky tam, dárky sem. ne, užijte si to, ale dárky komu dám je B. máma, táta, babička a sestra. a je mi to jedno. od nikoho stejně dárky nechci tak což ;) Chápejte mě. prosím, jinak se jakože omlouvám .

zapeklitité nové téma v matice a já jdu vždycky k tabuli. no co, od ní si odnesu ten základ. poté to jakš/takž chápu. samozdřejmě, že si doma počítám, ale někdy to mám blbě. samozdřejmě, že jsme včera psali, a já to mám špatně. (píšu v sobotu, nastavím na úterý?asi jo, protože prostě ten čas nemám lidi.)


jop, prý jsem se narodila jako blázen. říká máma. jak jsem nad tím přemýšlela, když "se narodíš jako originál, nezemři jako kopie " .. tak když : se narodím jako blázen, nesmím umřít ....... (doplňte, pomocte) .. díky vám ;)

jo, mám na hlavě úplně nechutnou barvu. nahoře to mám divně oranžové a jako dle skoro úplně stejné. jelikož mám tmavé oči podle mě nemohu mít nějakou světle světloulinkou barvu. prostě to nejde do sebe. si myslím já tedy. ale právě, chci to zkusit. už jsem měla kdejakou barvu na hlavě, tak proč si znova nějakou neplácnou ? .. ;) už ne henu :)
jelikož mám tmavé vlasy, zajdu pro bloňďatý ampon. barvu na to nekydám, jen šampon ;))


jo, abych nezapoměla právě . taky tak milujete bloňďaté holčičky, co pořád jenom ječí a stěžují si, pomlouvají, vymýšlí si. já jsem do nich úplně zamilovaná ;) . ikdyž ano, někdy mě dokáží překvapit nějakou větou, to jo. ale tejně je to tak na den a pak vás zase podříznou. jen menší varováníčko ;))

spíše mi řekněte, co je tohle za svět. co je mít rád, když se eobjeví na světě žádný člověk, který by mě měl ráda. táta ? jo . máma ? podle mě ne. a nepište mi sem, že matěřská láska a tak. tohel téma vůbec nekomentujte.


jo, půjdu někam do Prahy ať jsem co nejmíně ve strašecí. intr ne, tam budou nějaké krávy. ale ráda strávím celé dny v buse. chci pryč z našeho města. hlavně nesmím jít sem na gympl . uvažuji o tom, jednu přihlášku si sem dám určitě, ale nesmím tady skončit. navíc, co když mi potom hrábne a nebudu chtít jít potom na vysokou. no? .. co potom budu dělat . hovno, nikde se nechytnu. ekonomka by už potom šla ;) ekonomické a nebo pedagogické. ráda bych šla na gympl, ale jelikož ho máme u nás, nechce se mi sem .. dalších let v ns pořád dokola a to samé . ne, chci změnu, poznat nové lidi ;) každý mě snad chápe.

víte, já pochopím, když vás tyhle moje články nebudou bavit. mě už to také nebaví. nebo jako ono mě to baví, ale není čas.promiňte. je toho fakt už moc.

bojím se, co bude dál .. jak to se mnou dopadne.. prosím, řekni moje jméno a řekni, že majitel tohoto jména je nanejvýšš štastný.


právě jsem přišla z dobrého odpoledne. zastavilo u mě nějaké auto . jelo chvíli vedle mě. a pak zastavilo. myslela jsem , že se chce někdo zeptat na cestu ale v tom autě byl divnej chlap. ihned jsem zdrhala mezi paneláky. zůstala tam chvíli a pozorovala auto . odjelo. prchala jsem domů. stejně tudy budu chodit, nebudu si zděšovat cestu hlavní ulicí. jaké to je potom v praze ? .. když jenom na maloměstě se bojíte.

dneska píši v pondělí jo, tenhle článek natahuji, vždycky zavřu ntb s otevřeným článkem. u mě normálka. dneska jsem se dozvěděla, že jedné holce shořelbyt, dům místnost ? .. kvůli notebooku na polštáři :/ Docela pech. ještě chudák co ona si prožila. dneska nám dala na česštině nějaké testy. docela mě jakože ne bavili, ale jo možná i bavili :) pak i na matice, ale to dopadnu zase špatně. už se bojím. z té písemky jsem dostala za 3.. JÁ jsem ráda ..

Heleďte, napsala jsem co jsem mohla, jsem unavená a jdu se učit a dělat fyziku .. :))
ps:do poslední kurzívou jsem psala po slpu, potřebuju to na tu školu, už jsem asi rohodnuta. pohužel ekonomka ://

Michelle ;) 


Comments

1 the-world-behind-my-wall the-world-behind-my-wall | Web | 5. december 2011 at 21:37 | React

jo, miluju blonďatý holčičky co akorát tak pomlouvaj. I když nejsou to jenom ty sladký blondýnky, jak se může zdát.
-já jsem zvyklá na to, že na mě chlapi na ulici něco volaj nebo pískaj, ale ve tmě se bojím, hlavně těch aut. Nikdy nevíš, co se může stát:/.
-sice tomu nemůžu pořád uvěřit, ale z fyziky jsem dostala svojí historicky první jedničku na gymplu:D

2 Bealis Bealis | Web | 5. december 2011 at 21:38 | React

GAjbn raj oi skeouM
To bylo moje poslepu psaná věta :D
Nejsem v tom tak zběhlá. Heleď, ve středu nejdu do školy tak nevím, jestli se na tu F nemám vysrat..
Písnička krásná.. vidím, odstřihla jsi klipy, kazí to totiž krásu hudby! :)
A pak že je Raldík trapnej :D

3 Michelle Michelle | Web | 6. december 2011 at 14:37 | React

Mišulka je šťastná a na střední bude ještě víc!
zlato. zkus v té praze aj gympl, věř mi. i když ti hrábne a nebudeš chtít na vysokou, s gymplem se dá dělat milion věcí. sice jakože nemáš "odborné vzdělání", ale umíš hromadu věcí, na které stačí jednodenní školení, aby ses v nich začla orientovat natolik dobře, aby jsi to mohla dělat každý den. Věř mi. a stejně si myslím, že bys na tu vysokou šla. z ekonomky tam jde většina lidí, jenom z gymplu mají na 90% škol lepší základ. tak to ještě prosím nezatracuj... ;o)

4 Nicky Nicky | Email | Web | 6. december 2011 at 15:16 | React

No. Můžu Ti říct,že dvakrát taky zrovna Vánoce nemusím. Ale když už jsou,nakoupila jsem někomu dárky a já nechci nic,budu spokojená,když budou všichni kolem mě zdraví a šťastní ;)
A matiku taky ted' vyjímečně chápu :D
Je dobře,že ti to jde :)
Taky přemýšlím nad ekonomkou :)

5 Cher ~ M. Cher ~ M. | Web | 6. december 2011 at 16:26 | React

Já se těším na vánoční atmosféru, ta vůni cukroví, tepla a pohádek. Ale s dárkama to rozhodně přehánět nebudu. Nemám ani korunu, takže nemám ani za co utrácet. Navíc, dárky jsou zbytečný. Stejnak to, co potřebuješ, si koupíš během roku, a potom na vánoce se kupujou jen samý blbosti. a to je zbytečné. řeknu kámoškám, že si nebudeme dávat dárky :DDD
jinak ta písnička nahoře je docela pěkná :))

6 Lucie Fashionová Lucie Fashionová | Web | 7. december 2011 at 15:27 | React

Tvoje články mají šťávu! :D
A já dávám dárky asi 12 lidem!:X
Když oni mi taky dávají dárky a tak mi přijde divný abych jim nedala! :(
Ale pak ..:D No..:D
Naprosto tě chápu že njsi z vánoc odvázaná a posedlá jako někteří :D
Takovýhohle tipu blondýny nesnáším!
Hovada! Varování chápu :D
Mě taky často zastavují auta..:(
jednou v létě jsem šla s kámoškou k nám domůa měli jsme ratásky, už bylo docela pozdě a a nějaký ty dva chlapové se nás ptaly jestli s nima nechceme jet do Prahy! :X
BLÉÉÉÉ
A ten den, po cestě domů nám zastavii ještě dvě auta...! To byl strašně moc divejd en! :)
A děkuju za koment u kontroly SB, moc ě potěšil! :)

7 lenkafashion lenkafashion | 7. december 2011 at 15:42 | React

pekný blog

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama