December 2011

Rouding.

27. december 2011 at 22:33 | michelle. |  A R T I C L E S


Možná ti co čtou mé články ví, jak žiji. A jak úžasně to jde vše z kopce. Ano, z kopečka jednoho velikkého zasraného. Popravě mě už ani nebaví vám odpovídat na komentáře. Nějak to tu zabíjím. A dost velice hodně.

Včera bylo srandy. Až moc podetřele. Ale jak je nás tu více, je to ihned jiné. Ale mě to nevadí, jem chvilinku ráda sama. Lyžuje se tu dobře. Láká mě snowboard, na čem jezdíte? :) A docela bych chtěla zkusit snowbleady. a nebo bigfoody. jestli to píši dobře. Klidně mě opravte. Jsem na to zvyklá. ale nelíbí se mi nějaké jednání, a poslední dobou mě to štve a nenechávám si to líbit. takže, aha, zasahuji do svého vyjevování, chování. to se mi moc líbí.

Jinak, tady na horách jsem včera večer, do 3 ráno dostala cit k facebooku, opět. zasraně co to je. jo, byla sranda. a volat lidem, psát lidem, veliká hádat se. lidi jak to miluji.

s kamarádkou jsme včera docela blbly. bylo to fajnové. víte jaká je sranda, dám lidem před dveře dva asi 2metry veliké dřeva (kolíky bo co) a dát je do kříže, zakleapt a nechat tam sněhuláka. docela jsme se povařili. sakra, dostávám do huby kladenskej slovník. no do prdele. zase. zůstanu u našeho "tyvole doprdele co to je." to mě baví.

jdu spát. zítra asi jedu do liberce, a ráo musím vstávat brzy. neřeknu proč. stejně to není podstatné. dobrou dementi. mám vás fakt mrtě moc ráda. (ach, jen si z vás střílím, nikoho neznám osobně, tak na co tyhle píčoviny ;))

No, docela zajímavé.

25. december 2011 at 17:23 | michelle |  A R T I C L E S
No, takže jsem na horách. Docela zajímavé. Jsem zvědavá, jak to pojede. Docela úleva, že už nejsem konečně v NS. potřebovala jsem klid. heleďte, štědrý večer proběhl dobře, docela mě moji nejlepčejší rodiče překvapili. kopuli nějak , přesně nevím jak se to píše, nějak xbox 360, kinect. nějako to Wi nebo co, ale nepotřebujete k tomu ovladač. docela jsme si do 4 ráno užívali ,hráli pippong, sprintovali, boxovali. rodinná pohodička.

Jsem unavená a nevím jako co by jste sem chtěli, aby vás to tu bavilo. mimochodem, bezvadné dárčeky, co jste dostali vy a jak jste si to užili?, napište, já vám ráda odpovím, ale jdu si užívat zimní pohodičky, a zítra asi šup na sjezdovku.

A zítra přijede Ter. Snad si to užijeme, hory, v klubovnách a nejspíš zajdeme do Jablonce na tu nějakou párty co slibovala . Docela se těším. Silvestrovská párty, :OO

omluvte mou hloupost., pro bealis :)

23. december 2011 at 11:58 | hlopuá |  A R T I C L E S

Jak poznáš pravdu od lži ? .. Sakra, potřebuji to umět poznat.


Už jsem proběhla obchody, nakoupila, dokonce i pro ně, oni si na mě nevzpoměli,ale já si na ně mám vzpomenout?. vyloučila jsem ten fakt, že jim něco koupím. nakonec jse viděla nějakou svíčku a na ní ten jejich nechutný ratlík nebo co to je. tak jsem se odhodlala to koupit no. šla jsem do fotolabu pro tu fotku v rámečku a je to nechutné. vůbec se mi to nelíbí.
vůbec ty vánoce neprožívám. vůbec, jděte doprdele vánoce hnusný. (mám své osobní důvody, nepohopíte)
dneska musím na tu besídku. jo docela se mi tam chce. ale ještě jsem nedostala odpověď od Bealis. jestli tam jdeš dnes, dej mi někam prosím vědět, a jestli tam jdeš a chceš jít be ze mě, nedávej mi vědět:D) já to pochopím, lidi se za mě stydí. proč ne :D). kakkmaddafakka .. ach, psloucám pořád.
jo, pořebuju si šňupnout. ach, bylo to vyborné :D)). jahodový tabáček s mentolovým, jak už jsem psala, nikdy to nekombinujte !!

omlouvám se za chyby. píšu po nocích.

21. december 2011 at 23:36 | bezcitová ? |  A R T I C L E S
Pomaloučku spím .

Dneska jsem nešla do školy. Ach, četla jsem ten jejich rozhovor. Máš papírky? tabák? - jo mám. máš cigarety, nebo peníze?. mám 900. jo, to kdysi bylo. lidi, nešňupejte jahodový tabák s mentolovým. ta holka je sakra kurevsky dobrá . bohužel. je úžasná. a bylo t dobrý. a i na tý párty. ta fotka, jak jsem se mohla opřít o jeho nohu. jo, to bylo. bylo. není. a asi už fakt nebude. nebo jo. mohu to ovlivnit. každý člověk může něco ovlivnit. je to jen na nás.
den po vánocích jedu na hory. na lyže. s divnou bundou. vím, jsem děsná, ale na stylu a vzhledu si potrpím. jo, hodně. vyjedu nahoru, sjedu si to párkrát a pak si ta někam nahoře lehnu, a budu ležet. jen tak. přemýšlet. letos nemám nějak náladu tam balit kluky. ne nemám. maxiimálně kdyby vyšla kotva a on tam by nějakej pěknej, sám. ne, myslm že ne. letos nebudu. slíbím si to. jelikož tam zůstanu na silvestra (200km od domova) snad tam bude dole nějaká ta párty. snad tam budou ty lidi ze Ž. snad. vemu tam hry. notebook. užiju si to, potřebovala jsem volno.
zítra jdu dokoupit nějaké ty dárky ještě. ještě zajít do tabáku pro ty fotky a rámeček. se sestrou věnujeme naši společnou fotku. minutu jsme se měli rády. jen jednu ale. v pátek se možná zastavím na té schůzi. měla bych. od začáátku školního roku jsem tam nebyla. jak na mě budou všichni asi koukat? . docela ošklivě. nedivím se jim.

omlouvám se za ty keci zase. jsem taková. ani ne naštvaná, ale taková bez citů. potřebuji je někde sehnat. nemáte někdo na rozdávání?

jinak, dneska jsem zhlédla asi deset filmů. my děti ze stanice zoo, hlavně nezávazně, láska nebeská, rozbřesk. ten první, zkoukněte. a i knuhu přečtěte. německo v těch dobách, německé metro. humus. a ta realita. lidi pusťte si to. my děti ze stanice zoo. díky. dobrou)

Jelikož .. .

20. december 2011 at 14:58 | michelle. |  A R T I C L E SVždycky chci něco napsat, těším se až něco napíši, ale jak otevřu odkaz "nový článek" a je vše tak bílé, modro bílé. Tak se mi nechce. poslední dobou mám nechutné deprese a stersy. včera jsem je chtěla "nějak" zahnat a tak jsem si vzala si 4 prášky. bohužel špatné prášky. nějaké na spaní nebo co. dneska mi bylo dost blbě , takže jsem se do školy nedostavila. a zítra tam nechci. miluji florbal, nesnáším školní florbal. profesionálové mě chápají. potřebuju menší pauzu.
jinak. věříte v boha, nebo v něco. já v něco a rozhodně. věřím na spoutu věcí, ale neřeknu vám proč.to je právě o tom, každý jsme jiný a máme jimé pocity a tak. take nemohu říci to, a to. vy to stejně nepochopíte a nebudete cítit jako já. a já to nebudu cítit jako vy. ano, věřím na karmu, věřím že tam nahoře něco, někdo je, ne nahoře, ale všude, věřím na osud, věřím, že nejsme ve vesmíru sami, věřím i na duchy, ne to není to správné vyjádření, na věci, co vidí někdo, kdo v to věří. je to má věc, ne vaše, ale píši to sem. jo, poslední dobou to tu neudržuji, nemám čas, náladu, nudím se, už zase vidím všechno hnusně černobíle. všechno je zase jinak, a já věřím, že v tom má prsty ona.on.ono.nevím co.něco.
díky za pochopení, ale nemám náladu. jo, třeba tyd večer přibude další, třeba mi v havně zase klikne na jiné. co vy víte, já sama nevím. ví to ona.on.ono.něco.někdo. do prdele já fakt nevím lidi.

Douple.

18. december 2011 at 11:29 | deer. |  A R T I C L E S
Takže .. Už mám nějaké dárečky a je mi lépe. Po pátečních taneční mi bylo ějka divně. Jo, večer jsem se bavila, nic jsem nepila, jen džusík. Ale byla jsem unavená. Hned v sobotu ráno jsme jeli do Prahy .. Já pro dárečky a holky taky snad pro dárečky. Jo, jasně zasněžená Praha, ach. Hovínko, žádná zasněžená Praha ani Pařížská. Nikde žádný sníh. Nikde. To budou zase Vánoce. Jo, dneska už trochu, tedy hned roztaje, napadl sníh. Dávám mu tak ještě 2 hodiny. Ještě mi zbývá dárek pro dědu. Co kupujete vy dědečkům? (není můj děda) ale je hodný.


Jo, mám ráda Prahu, ale včera to bylo divné. Zasněžená Praha je krásná, ale chci léto. Chci prostě, třeba sukni, kraťasy, tílko, tričko, šaty. Maximálně mikinku na sebe. Ale nosit kabát a čepice a tak, už mě nebaví. Jo, chci jaro. Léto. Léto je nejlepší.I když se říká, že každé roční období má své nějaké kouzlo, jo, věřím tomu, ale chci léto a tečka veliká.

Už tady píšu ten článek nějak dlouho. Už tady na blogu nevím c dělat. Jo, bezva nápad, vypsat se. Ale stejně. Nemohu tu psát všechno. Bohužel ne.Pořád koukám na HIMYM. Teď mě to začalo bavit. Mimochodem, půjčila jsem si knihu v knihovně, docela veliká bichle, a rozhodla jsem se ji přečíst. Docela mě to baví. Nemyslela jsem si, ale ten děj, člověk se nad tím musí zamyslet. Pořád přemýšlím, kam si dát tu třetí přihlášku na střední. Nevíte někdo kam, poraďte, budu ráda.

Zítra jdu do školy jen na první hodinu. Pak jdu se sestrou k zubařce. Prošvihnu písemku, yeah..!! Jinak ve středu jsem poprosila mamku, ať mi napíše omluvenku, do školy se mi nechce. Budu ji doma pomáhat. Bezva ne. Mezitím tam jsou dva tréninky no. To zvládnu. Už jsem dostala .. víte co, že jsem ta nebyla, tak budu muset zajít.

Mějte se krásně a přeji hezký zbytek nedelě. Míša.

Napadá mě věcí ..

15. december 2011 at 17:49 | Deer. |  A R T I C L E S
Ale psát sem nic nebudu. Mám toho moc. Dneska jsem nešla na trénink, nebylo mi nejlépe. Napsala jsem dobře první písemku ze zemáku, jsem na sebe pyšná. 24 z 25. Co víc si přát. Taky jsem se včera učila. Testování celkem dobrý Tedy matika v pohodě . Teď ji taky trochu chápu, taže cajk. Dobré je, že já nemám ani jeden dáreček. Ani jeden. Naprosto pro nikoho. Docela směšné. Pospíchám, takže odpovím na vaše komentáře, dotazy a tak a jdu se koukat na HIMYM . Začlo mě to úplně bavit. Mějte se a omluvte mě, že píši jen 4 řádky .. :/

Nový článek 048, 97 - Shrnutí

11. december 2011 at 12:37 | Deer. |  A R T I C L E S
Jelikož už celé ráno nespím a probírám něco důleitého s kamarádkou, ještě nemám moc hodně naspáno protože včera jsem šla spát až ve 3 , mám se fajn. Ještě jsem neobědvala. Dneska mám volno. Tedy, jdu ven s kamarádkou a ona snad bere foťáček. Uvědomila jsem si, že je to vlastně poslední rok, co jsme všichni tři společně. Tak se budu snažit, všichni se snad budou snažit. Fakt nevím, kam mám jít potom. Na střední. Asi skejsnu tady na gymplu. Bohužel. Ach, těším se, až si půjdu umýt havu a zase si udělám tu ofinečku moji. Kdyby jste ji viděli, ta je teda suprová. Nejdříve jsem nebyla spokojená, ale docela mi to neva. Udělám si culík a žádná patka mi nepadá do ksichtu. To je bezva no. Právě čtu nějaké staré časopisy typu BAZAAR, ELLE, a takové ty. Už mě to přešlo být jako oni. Lidi víte co je v skutku sranda, opravdu veliká sranda ? .. Že je asi kolem 11.prosince 2011 a já stále nemám pro nikoho nic kupeného k Vánocům. Absolutně nic a absolutně pro nikoho. Docela pech. Nevím co s tím a ani nemám za co to kupovat, letos jsem se žádného mikulášského dobrodružství nezůčastnila, takže jsem neměla kde vydělat. Takže zase bezva žejo. Já si stejně přeji jen jednu nějakou stylově pořádou mikinu ( PROSÍM, NEMÁTE NĚJAKÉ STRÁNKY NA NĚJAKÉ MIKINY DÁMSKÉ, KRÁSNÉ, ZNAČKOVÉ? DĚKUJI, NAPIŠTĚ PROSÍM) , asi ten toolbag a to je vše co si přeji. Nic víc nepotřebuji. Jenom tohle. Jenom tyhle dva nevinné, drahé dárečky. Co víc si přát?. Tričko, které si stejně kopuíte. Stejně tady na škole není ani jeden kluk, kvůli kterému bych měla šílet. Už prostě ne. A stejně, ha včera jsem se rozhodla, že toho mám tolik, sport, škola, a ještě oni dvě, kamarádi . Kluk by se tam teď prostě momentálně nevešel. Chápete mě ne. Pochopím, jestli mě nechápete.


- Napadlo mě poslouchat písničky, které se mi nelíbí. Nevím jak mě to napadlo, ale zkuste to, dovedu vás přemýšlet úplně nad jinými věcmi, než jinak přemýšlíte. Je to dobré, doporučuji, ale tuhle písničku rozhdně nedoporučuji.

Víte, ty známky jsou děsné. Všechno je sakra děsné. Hele, všechny prsty mám teplé a jenom malíček u pravé ruky je ledový. Jak voda na antarktidě. Chtěla bych tam někdy. Chtěla bych kamkoli. A to mi znova připomíná, tady do ns opět na gypl, no pomoc. Další 4 roky to samé ve stejném městě se stejnými lidmi. Sakra ne, nechci. Ale což žejo asi se tomu nevyhnu a zůstanu tady. Ale to fakt nechci. :/ Humus na to pomyslet.

Nový článek 047, 97 . - Tak mě napadlo ..

10. december 2011 at 22:57 | deer. |  A R T I C L E S
..Trochu to tady překopat. Asi jakoby celé. Dala jsem zpět menu, jmenuji se jinak. "MIchelle" je spousta. Budu třebas deer. Ne, nemusíte si mě nutně přejmenovávat. Na to nejsem. Ty lidé, kteří mě mají rádi a chodí sem rádi, ví kdo jsem a jak se jmenuji. Takže to je v celku jedno. Lidičky, ani nevíte. Trochu jsem pozměnila image. Celkem sranda mít každý týden na hlavně něco jiného. No, teď je to ofinka. Před 14 dněmi to byla barva. A před 3 týdny taky barva. Zítra kecnu mamku, ať mi tam nějakou zase šoupne. Rozhodla jsem se, tmavší . Jo, budu ztmavovat. Jo, promiňtě, zase melu sračky.


Včera jsem šla s B. a K. ulicí a šlápla do bláta. Má milovaná slova "NO TYVOLE DOPRDELE, CO TOHLETO JE?" a doplatila jsem si na to. Za námi šla totiž nějaká babička, a hned se do mě pustila. Prý slečno, takové slova z úst vypustit. A tak. Kam to lidstvo prej spěje. Už nevím. Ale jo, měla pravdu, kam spějeme sakra ? ..

Ha, jako je docela pozdě, ale mě se spát ještě nechce. I když jsem po dnešku opět unavená ( oba zápasy jsme vyhráli ), stejně nemohu spát. Neusla bych. Včera, byl můj kámoš TEODOR zase venku. - Úplněk . ( všechno začínám pojmenovávat. Někam si to budu muset zapisovat. Vždycky to co nemám ráda. Co mi vadí. ) . TEODOR, je pro mě známá past. Krypl jeden. Vždycky nemohu spát. Někdy mluvím na taťku, něco ze spaní. A ještě že jsem kdysi mluvila. BOlí mě hlava a mám horečky při TEDOROVI. Dělá to schválně? Nebo co to sakra tyvole doprdele je ? . Prostě TEODOR.

Včera, jsem .. Co jsem dělala včera. Už je to dávno. Pro mě je to dávno. Jo, včera jsem si užívala. Celičkej den . Dneska jakože taky. A zítra ? .. Snad budu. Školu musím dotáhnout, jsem zvědavá opět co ta fyzika.

Takže, pár bodů, pro ty, co je to neba číst.
1odst. - změna jména a tak .
2odst. - kam to lidstvo spěje aneb. mé sprosté vyjadřováníčko
3odst. - úplněk _ TEODOR aneb. mé pojmenování pro to co nemám ráda. co mi škodí a vadí.
4odst. - shrnutí dneška, včerejška, zítřka, školy. keci v kleci ;)

Tady jsou, ty moje lásky:

1. karmička - TEREZKA
2. ironiička - ZUZANA
3. úplněk - TEODOR
(moje sestra - katka.)

"Vaše sladká třeba deer. "


Úsměv mi zůstal, bezva šance kopu pryč, školu kazím, ale zítra si to večer užiji.

7. december 2011 at 16:42 | Na chvíli rozzářená lampička. |  A R T I C L E S
Tak, mám něco za sebou. A asi už jse rozhodnuta, pokud nenajdu ještě nějaké střední školy, ale podle mě už nenajdu. Neznáte někdo něco v praze ? :)) Ne gymply prosím :) Něco přímo odborného, cokoli, házejte mi to sem. Ještě nevím, co chci v životě dělat. Kdo to má vědět ve 14-15letech ? .. Podle mě, málo lidí. Jop, kdysi to byly sny , jachaha, jenom se směji, jak jsem byla až moc optimistická. Už mi ten optimismus vyprchává. Ale co, smíchu mám pořád dost, tak což žejo.


Dneska jsme psali docela dost písemek. Jsem zase zvědavá, jak jsem je dala. Jedno vím, že z fyziky asi hodně špatně. Jo, já to chápu, ale nestihnu toho tolik napočítat a tak rychle vypočítat. Ne, nestihnu. Ne, nedá se to.

Heleďte, jen ujasnění. Víte, kolik mám vždycky šancí ? A já je nepochopitelně hodím za hlavu ? .. Jsem nemožná.Zaposlouchejte se, a koukněte i na ten videoklip. To je ta kapela, kterou jsem hledala celé století.

Kakkmaddafakka ..
Kakkmaddafakka ..
Kakkmaddafakka ..
Kakkmaddafakka ..
Kakkmaddafakka ..
Kakkmaddafakka .. nesmím to s nimi přehánět, jinak se zblázním ..


______________________________________________________________________

Ha, taky vás tak baví dějepis ? .. Co se nedozvííte. "Dějiny, historie světa" - lidé nechodili nakupovat .. Miluji dějepis .

opět ta úžasná ironiička . ;) .. náhodou, bezva kámoška. lepší než kdelijaká. a terezka taky viď ;))

Ironie jménem - Zuzana
Karma jménem - Terezka ..
to by šlo.

teď v hlavě mám jen školu a "NÁRODNÍ SROVNÁVACÍ ZKOUŠKY" . co tohleto je ? .. :x miluji . ááá- Zuzanka opět zaútočila. ;)
Moje houstičky .. :OO

Jop, dneska jsem si udělala na celý den volno. Nešla jsem s ním. Jsem hloupá. "venku je hnusně". vždyť chci abychom byli kámoši, tak v čem je problém. Ve mě ;) ..

Jdu se učit, moje tři nejlešpí kamarádky pro toto odpoledne : Tatranka - snězena
Horalka - nakouslá
Mandarinka - poloviční, mixuju chutě ;D