November 2011

Nálada. Která se ráda houpe až to jejím pasažérům není dobré.

26. november 2011 at 20:20 | MICHELLE |  A R T I C L E S
podst.jm. - substantivum
r.m. - maskulinum
1.p - nominativ

a ještě dalších 20 pojmů, nauč se ;) v pohodě, já už se jenom tiše směji.


Lidi, nic moc se nestalo, jen jedno. Vymazala jsem si docela dost lidí na fb a ještě budu pokračovat. Vymazala jsem si jeho a i jeho(ten jeden to dokázal dříve než já jeho) ale co, umím naštvat lidi, tak co. Jsem celkem naštvaná, protože mi nezapsali moji asistenci pro K. fajn, další pozitivum(miluji ironii). Zítra jedu na KL. potřebuji najít tu školu, když už v úterý jdu na ten Den otevřených dveří. jinak, další prachy v prdeli, další pozitivum(ach, po druhé, miluji ironii).
-
naši psy zase blázní. mimochodem, její syn má kašlíček, protože ta fena je tak pitomá, že ho k sobě do boudy prostě nepustí. taťka se dnes dal do druhé boudy, větší, luxusnější, aby on měl výhodu. jen tak nějaké keci;)
-
jsem fakt dost unavená, jsem teď rázná, opět jsem změnila layout, jsem děsná vím, ale podle něho se řiďte! poznáte jakou mám náadu a teď to jaksi nejde přehlédnout;) docela válčím s matikou, docela hodně a i samotnou učitelkou, podle mě, mě nemá ráda. ale co. už mě nebaví ty čláky zpěstřovat .


po čase v knihovně a v ruce knihu, každý ví. dokážete nad každým citátem, rčením, příslovím dloubat docela dlouho, tenhle jsme s B. řešili nejvíce. krásné.

znova si aktivuji kartu v knihovně. už se dokoce i těším až si ji aktivuji. potřebuji si půjčit knihy o literatuře, najednou mě to děsně začlo bavit a zajímat, dokonaé ne? . já myslí že ano. až mě chytne matiky, uspořádám pouť. ach, pročítat to, o známých spisovatelech, B. mi ukazovala i malíře, sochaře, úžasné. jaké to bylo kdysi, jak to dělali, jací byli, jací, jednoduchá odpověď, byli úžasní a to obdivuji. ach, jsem celkem ráda .

dneska asistence, ale nezapsali mi ji. bezva. a tyčka. bezva.

Lonestar . P56.

24. november 2011 at 20:32 | MICHELLE |  A R T I C L E S
Mohla bych se zamyslet, ale asi ne . Ráda bych si od všeho odpočinula .Znáte ten pocit ? .. Já tedy jo, neustále. Spát, spát. Ale lidičky, nebudeme si tu něco namlouvat. Jsem líná . To asi ale každý. NA jak co, že ? ;) ... "haha...technicolour..P45" touch me star.." Miluji tu písničku. Písnička roku 2010 ? Už ani nevím. Vím že to byla moje hitovka, kterou jsem si poctivě našla a s bealis jsme ji poslouchali pořád. Jenomže vše omrzí . (ta písnička) naše přátelství nikdy. Dneska jsme se o tom totálně ujistili.

-(doporučuji poslechout, byla v reklamě na LIDL "nejlepší z česka", počkejte si na refrém, poznáte)

Právě se učím Sopečnou činnost, asi kouknu na matiku a samozdřejmě udělám něuvěřitelné dlouhý úkol ze zemáku, který se zase budu učit do půlnoci. Jo, dneska asi nepůjdu spát. Potřebuji dobré známky . Ale to je opět vše dokola .. A to mě děsně štve . Jsem v tom znova. Ale se změnou pokračuji.

Kdysi jsem slibovala naše staré !pokusy! s Bealis . Až bude příležitostní článek, dám je sem. Dnes jsme byli s B. právě venku, že konečně něco vyfotíme. Bohužel, lidičky je taková kosa , že to i její zrcadlovka nevydržela a pádili jsme ke mě domů. Samozdřejmě skejsli na netu. Aspoň se mám kde učit řeky ;))


musím to být já, která konečně řekne : ,,Míšo, potřebuješ konečně změnu, a to radikální, všechnochuťovou, velikou, výraznou, mohutnou, překvapitelnou, opět -> rádikální .."

22. november 2011 at 23:10 | MICHELLE |  A R T I C L E S
Snila o tolika věcech . Ale až dnes si uvědomila, že nejde jenom snít, ale také žít . A tak asi konečně začla.
Přemýšlela o tolika věcech. Ale až dnes si uvědomila, že nejde jenom přemýšlet, ale také uskutečnit, to co chceme.
Musíme chctít, poté teprve dokážeme .

Toužíte po změně ? Změňte se !

- jop, teď se tím budu jistě řídit. už se sebou musím něco dělat. dost velkého. ale ve všem. dnes jsem se rozhodla. snad už i tam v té zasrané posrané hlavě klapne.

mimochodem, chtěla jsem sem dát svoji nějakou fotku. poslední dobou, mi nikde nepřijde bezpěčno. ale risk je zisk . jake zisk ? hovno zisk ;)


badly .

21. november 2011 at 17:13 | MICHELLE |  A R T I C L E S
A LOT OF THINGS DO NOT IF ..
A LOT OF THINGS DO NOT IF ..
A LOT OF THINGS DO NOT IF ..
A LOT OF THINGS DO NOT IF ..
A LOT OF THINGS DO NOT IF .. AND I DON'T KNOW WHY ...

než začnete číst ( pokud někoho mé keci baví ) pustě si je ;) při nich jsem psala ten článek.
Jo. jak jsem řekla.. (chytří si to přeloží.) mám dělat dost abych se udržela ve škole, a na f. ale té veselosti už nemám tak na rozdávání jako jsem měla. a nevím čím to je. ale je mi to jedno. fakt už je mi to u prdele. teď mi jde jen o zítřek, jakej výkon podáme jako celej tým. no takže dobrý zase. omluvte mé chyby, spěchám . doufám že se seznámíte s oznámením, že sem fakt každej den přidávat články nebudu. to když jsem byla nemocná, tak jsem byla tak aktivní . teď už ale asi ne. víte co je ještě dobrého, dneska zase tolik známek, že když vše vyhodnotím, o 1-2% jsem se zlepšila. nevím z kolika procent ;D .

dále je docela špatné, že jsem svině, vůči mé kamarádce. ano, lítá v tom kluk. ale ona si to zavinila v podstatě sama. ne ? nevíte, pardon. dneska nám rozdala test a hned nám ho vzala že si ho napíšeme tedy zítra, takže dnešní večer se fakt hodlám učit. a kvůli tomu zítřejsímu "OC" jsem dnes nešla na f. snad mi to zítra pomůže, že budu čilejší. snad.

fakt se olmlouvám, že sem třeba ani nedám nějaké fotografie, ale mám toho všechno nad hlavu, takže jdu už zase žít normální život. jak se mi to pěkne ulejvalo když jsem byla nemocná))

Zatím, Michelle .

btw : All the right friends
in all the right places
So yeah, we're going down
They've got all the right moves
in all the right faces
So yeah, we're going down (znám ji na zpaměť..)


Fakt už ne. Nechme si ozdoby na Vánoce a ne na DATART. díky.

19. november 2011 at 19:12 | MICHELLE |  A R T I C L E SJo dobrý, někomu se to může zdát jako nejméně důležitá záležitost, ale já to docela prožívám.nevadí mi, když občas napíšete, že potřebujete hlas na písničku.jo když se mi ta písnička líbí, klidně hlas dám. ale co mě doslova sere, jsou ty vaše komentáře!ach z toho bch mohla udělat slohovku."co nejvíce nesnášíte?" REKLAMY NA OZDOBY NA DATART. jo, mohla bych za to vyhrát všechny různé ceny a sošky.byla bych slavná. dobře, fantazii stranou. jenom vás prosím, nepiště mi sem ty reklamy. a ne, spešl článek na reklamy si fakt neudělám.


UNTITLED 04.

19. november 2011 at 11:35 | MICHELLE |  P H O T O S
Už dlouho jsem nedala nějaké ty fotografie. Snad se budou líbit. Jenom tak na kouknutí, díky.


Už na mě padla zase ta moje ...

18. november 2011 at 22:49 | MICHELLE |  A R T I C L E S
Do you knowsomething?- No.I cannot.
Anything?- No.I have nothing.
Do you havesomeone?- No.I do not haveone.
Youseamstalisman?- No.I do not havetheircharm.
You haveyourmotto?- No.I havemymotto.
Youhome?-I donot.

-Damn,whyareyou askingme this?

You know..You have myheart!Prosím, omluvte moje chování, moje manipulování s blogem. Ale když na mě padne jakási ta mje nálada, musí podle ní vypadat vše. Fakticky vše. Takže pochopím, když se vám to bude zdát dost divné;)
Fakt nechápu ty děti, lidi, babičky .. proč kouření? (záhlaví, ta holka to neumí ani držet..) K čemu. jo třeba to na mě někdy taky padne.budu mít depku jako moje mamka a začnu kouřit. ani se ji nedivím. podle mě, na mě jednou taky padne. tak ať padne, já se budu bránit, protože kouřit fakt nehodlám. já jen pro ty holky, šlečny, co rádoby si hrají na velké a kouří.

Ne, fakt teď nemám náladu. asi je to tou nemocí, heleďte já fakt nevím. možná je to lidmi. možná těma písničkama trapnejma co mi hrajou za ušima v rádiu. to už taky není v dobrém stavu, kdysi(6let) jsem ho hodila ze schodů, protože se sekla Dáda v CD přehrávači a já byla naštvaná. tedy aspoň mi to takhle mamka vypráví. co já vím. celkem mě zděsilo, že jsem v 6 letech poslouchala Dádu. fakt mě to zděsilo.. téhle holčičce v záhlaví je tak těch šest. já tu poslochuám dádu a ona támhle kouří. ( vím, že nekouří a je to kvůli zvíraznění protikouření, ale stejně se mi líbí/ironie/)

Představa, že jsem doma ještě dva dny mě pěkně zase vyčerpává a drtí..


Po téhle cestě jsem kdysi chodívala každý den. "sakra padá na mě smutná nálada, vzpomínky na vše" .. budu psát dále, jestli vás to zajímá. bylo to nepřetrhnutelnonekonečnodlouhokrásněbarevněnekonečné mezi 3 holkama. to vše někam zmizelo, ale vlastně kvůli čemu? někdy se ptáme, když je vlastně hoděn pozdě. jo, teď už je určitě hodně pozdě. proč už se ani neobjevím na jedné schůzce?padá na mě t hnusné frajerství"tam přeci nebudu". teď jak to píšu, vzpoměla jsem si, že jsem nepřišla ani na slíbenou vedoucí schůzi. fakt to flákám. v tom se táhne i tahleta cesta. vždy když jsem tam zahnula, počítala jsem domy kdy už tam konečně budu. vždycky jsem věděla , kdy začně štěkat ten pes, to štěně, které jsme tam denodenně venčili. které pak ti čůraci otrávili a on zemřel a pan si pořídil nového. no do prdele, černá kapka od řasenky zasrala růžové tričko.

ne nebudu vám tej psát sračky. už ani fejsbuk mě nebaví. sakra dávaj zase smutnou písničku. ty a já ty a já, nejde to vrátit. naštětstí tohle je trochu něco jiného. ale nejde to vrátit..

jsem na ně zlá. tohle jsem nikdy nedělala. jou jou hrajou mi redhoťáci... tenhle pátek se tam stavím slibuji, a vy jste svědky. tedy jestli někoho baví todle číst.


ano, ano, dávám sem fotografii, na které jsem já. ha, stejně nevíte jak vypadám v obličeji.


btw: tohle asi můj prvnínejemociálnější článek tady na blogu. fakt se omlouvám, ale lidi bývaj takový a makový. já jsem skořicovopampeliškovaná;) michelle.

Jsem beznadějný případ.

17. november 2011 at 18:16 | MICHELLE |  A R T I C L E S

Ty dva obrázečky nahoře, to jsem jenom zkoušela .. :-)) snad to přeložíte ;) smysl to dáva .. a michelle. bealis. kate.

Ne, prostě nejde. Celé tři dny ležím v posteli, ani ven něco krásného vyfotit nemohu. No, něo vymyslím doma .. Já hloupoučká už chtěla jít zítra do školy. No dobrý zase. JAko mohla jsem jít dneska ven, tedy spíše ke kamarádce. S další kamarádkou. Mohla jsem se aspoň trchu nachvíli odreagovat. Ale s nima domluva je taky naprd:D. Cher, ještě mě pořád neomrzela ;)
Dneska házím vcelku))

No není k zulíbání ? .DDD
Jo, jelikož je mi líp než v úterý, ale hůř než ve středu, je mi dneska mizerně. Když to vynásobíte a potom odečtete a přičtete druhou odmocninu a pí krát výsledek před tím a to celé dáte do závorky a vydělíte třemi dny a poté zaokrouhlíte, jo mám se mizerně. Ach lidičky, jak já chci kočičku, koťátko, kocourka, to malé chlapté klubíčko. Jo, máme dva psy doma, ale chci kočičku, se kterou budu vstávat , ne ! , chci kočičku, která mě bude probouzet. Ach, chci asi moc žejo.. jinak, fakt soráč, ale nemám co dělat, jelikož mám pořád horečky, pořád ležím, tak je tu zase jinej layout. Snad chápete mrzáka v posteli.
Zjistila jsem, že pokud chci spát u L. musím jít zítra do školy a ukázat že mi je fajn. Jako jak to mám udělat ? . Sedět s teploměrem před mamkou na okně, říci " mami koukej na tohle video" mezitím vystrčit teploměr z okna ? Asi ne čéče, poznala by to ned zítra ráno. Dneska jsem opět nemohla mluvit a polykat:D

( 18:1O ) .. po 4 hodinách ...
Psala mi zase jiná kamarádka, jestli nepůjdu ven .. Ha, ráda bych, ale nemůžu. Bejby v poho, víš co, prázdniny, já si to klidně doma vyležím :(

Víte, mamka má v neděli svátek a mě napadlo jí né dát věc, ale třeba udělat , upéci . Rozhodla jsem se dělat MEDOVNÍK . Težkej docela hodně .. A poté jsem přemýšlela, když bude doma, jak to mám udělat. Ale co, ona jde na slezinu, od 6, takže bezvadně mi to vyšlo. Jedno plus))

Pár fotek, směsice .. :))

Na fotografiích Ká a Bealis .. Ta poslední fotka.. KDyž už jsem nemocná, tak jsem se pustila do změny pokoje. A něco k vánocům)

JOP , CHCI TO LÉTO, A TO IHNED . ŽIJU JAKO EARL ..

16. november 2011 at 18:18 | MICHELLE |  A R T I C L E S
Už i kvůli tomu jsem sem dala (uříznutou) palmu a pláž! Já sakra, sakra jako opravdu reálně chci to léto, nebo teplé jaro, ale ne sakra, zimu, tak málo stupňů, -1 pod nulou, a to jsem ještě nebyla na horách. Včera jsem myslela, že se poseru. Taková zlomová podpásovka .. :/ Bealis . Bezvadný čaj v termosce, který nakonec na občane nemohu pít. Poprvadě jsem potom byla ráda, když jsem došla domů. Tam jsem se převlékla a lehla jsi. Tou bolestí všeho mi nešlo ani usnout. Bolelo mě jenom když na mě někdo šáhnul(vím, normální to není) pak jsem měřila moji teplotu, 39, 3 .. Humus. Jako nebaví mě tohle. Fakt už ne jako. Pchá, ucpaný noc, co to je. Já ani nemohu polykat, jíst a pít. No doprdele.
Jelikož jsem dneska celý den prospala, proležela, pročuměla na Tévé, a potom se nudila, pustila jsem se do blogu. Nejdříve to mělo mít společného s tím vesmírem (B.) ale to se mi nevedlo, vykašlala jsem se na to a udělala ten letní jako! Protože to léto fakt moc chci. Jako opravdu moc.
Sakra, teď mi dávaj reklamu na KFC , jdu bagrovat do ledničky ( Bealis , pamatuješ na Ká ? :DDD )
________________________________________________________________________________________________________________
Jsem tady. Po pravdě jsem nikam nešla, jenom jsem se potřebovala vysmrkat.. Se mnou to bylo těžké, je těžké, bude vždy těžké. Tak už to bývá u slušných fakanů. Co věří na posranou karmu, a těch 30 kč ještě nevrátili.. ( fakt slibuji, že je tam dám. ale po vánocích.). Hodinky jsem vyhodila, ale vím, že ty laky .. to bych se nevyplatila. Takže na to kašlu. Jelikož tu byl dneska za mnou kamarád ze školy, s jednou špatnou zprávou a jednou dobrou, chtěla jsem slyšet tu špatnou. " já, míšo promiň. ztratil jsem ti tu flešku, jak jsi mi včera půjčovala" moje reakce překvapila samu sebe. Je mi to fuk, stejně jsem ji našla, pře nějakou chatou a jelikož byla volná, vzala jsem si ji. Hm dneska mi ji KARMA JMÉNEM TERZA vzala.. zpět ? .. To mi připomíná, že mi dává Earla na Proma Cool. Chudáček, má to o něco hrší než já.

Pokud mi to vychází, že včera jsem usla na občance, kterou bychom měli mít v úterý, tak dneska by měla být středa a zítra ty nějaké prázdniny ne ? . A potom pátek, jinak jasňačka, jenom naše škola jde do školy, ale jinak jsme úplně inteligentní škola .. ;D

Omlouvám se, ale nemám sílu psát, určitě je to celé s chybami a vynechanými slovy a písmenky. Pro dnešek pardon ..

Další pokus .. Ale pořád jsem myslela na to úžasné léto ..


- No není úžasná ? ((:

Den volna, proč se konečně pořádně neozvat a nevychrlit na vás vše .

13. november 2011 at 16:25 | MICHELLE |  A R T I C L E S
Jop, proč se tohle děje všechno zrovna teď a proč zrovna vždycky v tomto období ? . Nevěřili by jste mi, ale už jsem si nějak tak zvykla .. Nebudu to rozebírat ..

Třeba jste si jen malinko všimli, že jsem to tu předělala. Díky tomuto blogu mi nezbývá čas na facebook, ach jak já jsem ráda a sama na sebe pyšná .. (Dobře, teď vypadám jak bývalý megazávislák na fcb) . Doufám mimo to, že se vám to líbí, chtělo to změnu. Nemyslím, že to tu zůstane dlouho.

Všechno se dozvíte dále ..


Jak jsem psala, konečně mám volný den. Dneska ho strávím koukáním na televizi a učením. Jo jsem rozhodnuta. Po včerejším náročném dni, jsem ráda, že dneska vůbec chodím. Jo aspoň jedno minimum jsem za něco ráda.

Napadlo mě, že bych jela ve dnech ..

ČTVRTEK ..

Jsem měla nervy na kraji útesu, málem skočili. Jen přišla malinká naděje a všechny chytla. Ve škole se nic nedělo, všechno fakt super. Jo, jen ten zemák. Ale já osobně jsem byla spokojená. Nechápu ty ostatní. Opět nám odpadli laborky, bezva, škola jen do půl jedné. Odpoledne se pro mě stavili holky a pádili jsme na trénink Flo. Tam jsem se náramně odreagovala, jako vždy .. Doma jsem se dozvěděla známky na čtvrtletí . Myslela jsem , že budou horší ..

+ den kdy chci jít na EKONOMKU.

PÁTEK ..

Začal fakt fantsticky. Všechno šlo po másle. I ten trpanej tělocvik s ním jsem opět přežila. žil volejbal ;D . miluji se do něho omylem strefovat :DD . Na Angličtině se vše rozhodlo. Dneska půjdem do tanečních .. Ještě s pár kamarádkami . ( nakonec tam nebyli ) . Potřebovali jsme se domluvit kde vzít šaty a tak dále .. Všechno se rozhodlo. Miluji když máte okolo sebe přátelé, kteří nejsou vůbec prozatím špatní .. Šaty, bílá tílka, punčochy, botky, vše se popůjčovalo. Přišla ke mě B. a strojilo se. Tedy nejdřív jsme ujížděli na TOMHLE .. No teda, jenom 10 vteřin rapujícího prasátka, co dokáže udělat . Budu se divit, když pochopíte :D , :) V půl 7 u nás zvonila Ká. a šli jsme. Bylo to fajn. Kamarádka tancovala a my se kochali . Potkala jsem tam pár lidí, kteé bych tam nečekala .. Menší pokec. Když za mnou a B. někdo přišel a ptal, jestli nás to 4 hodiny baví se na ně koukat, odpověď zněla " No, my se náramně bavíme , až moc" ... Snad každý chápete .
No prostě senza večer ve společnosti ..

+ den kdy chci jít na GYMPL .

SOBOTA ..

Už v půl 8 před školou a jede se na zápas/y .. Potřebovali jsme dohnat body .. Jakš takž .. Tady jde spíše o to, že celý den jsme museli sledovat házenou žen a juniorek či jak .. A potom mohli zase hrát.. Domů jsme se vrátili v 9. Nevím, co vám mám psát k sobotě. Snad jen, že jsem si lehla do vany a v ní na 10 minut usla..

+ den kdy chci jít na EKONOMKU .

NEDĚLE .. | DNES ..

CJsem celé dopoledne prospala . Nedivte se po tak náročném dni jako byla sobota .. Koukám na filmy a tak. Má přijet babička, tak jsem na to zvědavá. Jsem asi nastydlá, nemocná. Nevím. ( to bude těm akraťasaa včera :D ) .. Ale moje tělo je silné, vydrží vše. Aspoň doufám .. Dnes budu ležet s notebookem v posteli a půjdu se dívat na Lidice.

+ dnes chci jít sem na GYMPL .


Tady dám jenom pár výcvaků.. Všechno jsou to třeba pokusy a nebo nevím ..
pochopím, když se vám líbit nebudou ..


Rozhodně si poslechněte toto :


Omlouvám se, že tu není jejich oficiání videoklip, ale nešel. Na požádání bylo vkládání zrušeno ..
Tak si ho aspoň prosím najděte na jutubku . RED HOT CHILI PEPPERS - CAN'T STOP .


Pár ňamek, které jsou fakticky krásné ..

Pořád jsem nespokojená s mými hnědými vlasy a hnědými oči ..
Ale tudy jedu, celkem se mi zamlouvají a blod vyřazuji ..


A ona, má hnědé oči a i hnědé vlasy .. A je bombová ..+ právě teď jsem rozhodnuta jít na tu EKONOMKU . vidíte jak já to mám těžké ? ..


MĚJTE SE KRÁSNĚ , A NAPIŠTE JESTLI VÁS TOHLE MOJE MLUVENÍČKO BAVÍ ..